Warning: ob_start(): function 'gzip_handler' not found or invalid function name in /home/gergi/domains/konyagergitavan.com/public_html/page.php on line 1
Kurumsal - Konya Gergi Tavan
Kurumsal
Müşteri İletişim Merkezi
0332 322 77 00

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, kalite standartlarına uygun ürün ve hizmet sunmayı amaç edinen firmamız, 2010 yılından beri Gergi tavan ve duvar sistemlerinde Decoroom markasını oluşturarak hizmet vermeye devam etmektedir. 

Firmamız proje, taahhüt ve sanayi yapılarına yönelik çatı kaplamaları satışı iken,  konutlara ve sanayi tesislerine yönelik inşaat malzemesi satışına başlamıştır. İnşaat malzemesi sektörünün önde gelen markalarının bayilikleri alınarak müşterilerine ilk elden hizmet vermeyi amaçlayan firmamız yapı kimyasalları konusunda üretime başlamıştır. Türkiye'de ve dünyada gelişen inşaat malzemelerini sürekli takip eden firmamız, müşterilerine bu yenilikleri sunmayı amaç edinmiştir.

 

Şirketimiz bünyesinde bulunan uzman ekip ile siz müşterilerimize gergi tavan ve dekorasyon alanda hizmet vermektedir. Her büyüklükteki projeye stoktan hemen teslim imkanıyla anında çözümler üreten şirketimiz toptan ürün sağlayıcılığı ile kazandığı pazar liderliğini, uygulama alanında da genişleterek Türk yapı sektöründeki müşterilerine kaliteli ürün ve hızlı hizmet sunmayı hedeflemektedir. 7/24 Teknik Destek ile sizlere destek sağlayan Decodoor Konya Gergi Tavan çeşitli ürün yelpazesi ile hayallerinizi ayağınıza getiriyor.